Sunt bloc de text. Faceți clic pe butonul de editare pentru a schimba acest text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit Tellus, luctus nca ullamcorper Mattis, Pulvinar dapibus Leo.

Faceți cunoștință cu echipa

Echipa de conducere superioară

Yvonne McKenna

Chief Executive Officer

E: ymckenna@gaisce.ie

T: 01 670 7006

M: 085 142 4334

Avril Ryan

Operations Manager

E: avril@gaisce.ie

T: 01 670 7007

M: 087 253 3528

Echipa de operații și dezvoltare

Marion Irwin-Gowran

Manager de Proiect

E: mirwin@gaisce.ie

T: 01 670 7002

M: 087 629 0788

Ger a decupat 1

Ger Brady

Ofițer de dezvoltare

E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

M: 087 164 6661

Mary Yore

Ofițer de dezvoltare

E: myore@gaisce.ie

M: 087 242 6293

Kate a decupat 1

Kate Kelly

Ofițer de dezvoltare

E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

M: 087 094 1466

Niall Barrett

Ofițer de dezvoltare

E: niall@gaisce.ie

T: 01 670 7003

M: 087 932 2314

Site-ul web al imaginii Sanaz 3

Sanaz Hedayati

Manager de proiect lungime de undă

E: sanaz@gaisce.ie

M: 087 100 2484

Paul Darby

Ofițer de dezvoltare

E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

M: 087 619 4868

Stephen Peers

Ofițer de dezvoltare

E: info@gaisce.ie

T: 01 617 1999 Stephen este în prezent în concediu. Vă rugăm să contactați biroul principal pentru orice întrebări.

Echipa de comunicare

Holly Furlong

Ofițer evenimente și implicare

E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

M: 087 120 7597

Kate Morgan

Ofițer de marketing și comunicații

E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

M: 087 168 5517

Echipa de administrare

HEADS GAISCE MAX-3

Louise Place

Manager de birou

E: louise@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín O'Hara

Manager de birou

E: eohara@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín este în prezent în concediu. Vă rugăm să contactați biroul principal pentru orice întrebări.

Maria Leavy

Birou Administrator

E: mleavy@gaisce.ie

T: 01 482 6983

Valerie Ennis

Administrator

E: valerie@gaisce.ie

T: 01 617 1999

Alex Davis

Administrator principal

E: alex@gaisce.ie

T: 01 670 7005

Meniu principal

Prin continuarea utilizării site-ului, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Mai multe informaţii

Setările pentru cookie-uri de pe acest site sunt setate pentru a „permite cookies“ pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare posibilă. Dacă continuați să utilizați acest site fără a modifica setările cookie-urilor sau faceți clic pe „Accept“ mai jos, atunci sunteți de acord cu acest lucru.

Închide