Sunt bloc de text. Faceți clic pe butonul de editare pentru a schimba acest text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit Tellus, luctus nca ullamcorper Mattis, Pulvinar dapibus Leo.

Faceți cunoștință cu echipa

Echipa de conducere superioară

Yvonne McKenna

Chief Executive Officer

E: ymckenna@gaisce.ie

T: 01 670 7006

Avril Ryan

Operations Manager

E: avril@gaisce.ie

T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Communications Manager

E: aoife@gaisce.ie

T: 01 687 5282

Echipa de operații și dezvoltare

Marion Irwin-Gowran

Manager de Proiect

E: mirwin@gaisce.ie

T: 01 670 7002

Ger a decupat 1

Ger Brady

Ofițer de dezvoltare

E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Mary Yore

Ofițer de dezvoltare

E: myore@gaisce.ie

M: 087 242 6293

Kate a decupat 1

Kate Kelly

Ofițer de dezvoltare

E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Niall Barrett

Ofițer de dezvoltare

E: niall@gaisce.ie

T: 01 670 7003

Site-ul web al imaginii Sanaz 3

Sanaz Hedayati

Manager de proiect lungime de undă

E: sanaz@gaisce.ie

M: 087 100 2484

Paul Darby

Ofițer de dezvoltare

E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Stephen Peers

Ofițer de dezvoltare

E: info@gaisce.ie

T: 01 617 1999 Stephen este în prezent în concediu. Vă rugăm să contactați biroul principal pentru orice întrebări.

Echipa de comunicare

Holly Furlong

Ofițer evenimente și implicare

E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Ofițer de marketing și comunicații

E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmet 1 decupat

Emmet McCabe

Executiv de comunicare

E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Echipa de administrare

GAISCE HEADS MAX-3

Louise Place

Manager interimar al biroului

E: info@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín O'Hara

Manager de birou

E: eohara@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín este în prezent în concediu. Vă rugăm să contactați biroul principal pentru orice întrebări.

Maria Leavy

Birou Administrator

E: mleavy@gaisce.ie

T: 01 482 6983

Hannah Smolenska

Hannah Smolenska

Birou Administrator

E: hannah@gaisce.ie

T: 01 617 1999

Alex Davis

Administrator principal

E: alex@gaisce.ie

T: 01 670 7005

Josh Kennedy

Josh Kennedy

Birou Administrator

E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Meniu principal

Prin continuarea utilizării site-ului, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Mai multe informaţii

Setările pentru cookie-uri de pe acest site sunt setate pentru a „permite cookies“ pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare posibilă. Dacă continuați să utilizați acest site fără a modifica setările cookie-urilor sau faceți clic pe „Accept“ mai jos, atunci sunteți de acord cu acest lucru.

Închide