Faceți cunoștință cu echipa

Echipa de conducere superioară

Yvonne McKenna

Chief Executive Officer


E: ymckenna@gaisce.ie T: 01 670 7006

Avril Ryan

Operations Manager


E: avril@gaisce.ie T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Communications Manager


E: aoife@gaisce.ie T: 01 687 5282

Echipa de operații și dezvoltare

Marion Irwin-Gowran

Manager de Proiect


T: 01 670 7002
Ger a decupat 1

Ger Brady

Ofițer de dezvoltare


E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Mary Yore

Ofițer de dezvoltare


M: 087 242 6293
Kate a decupat 1

Kate Kelly

Ofițer de dezvoltare


E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Marc Tuffy

Ofițer de dezvoltare a justiției pentru tineret


E: marc@gaisce.ie

T: 01 687 5259

Niall Barrett

Ofițer de dezvoltare


E: niall@gaisce.ie T: 01 670 7003

Paul Darby

Ofițer de dezvoltare


E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Stephen Peers

Ofițer de dezvoltare


E: info@gaisce.ie T: 01 617 1999 Stephen este în prezent în concediu. Vă rugăm să contactați biroul principal pentru orice întrebări.

Echipa de comunicare

Holly Furlong

Ofițer evenimente și implicare


E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Ofițer de marketing și comunicații


E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmet 1 decupat

Emmet McCabe

Executiv de comunicare


E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Echipa de administrare

Louise Place

Manager interimar al biroului


T: 01 670 7000

Eibhlín O Hara

Manager de birou


T: 01 670 7000
Eibhlín este în prezent în concediu. Vă rugăm să contactați biroul principal pentru orice întrebări.

Maria Leavy

Birou Administrator


T: 01 482 6983

Hannah Smolenska

Birou Administrator



T: 01 617 1999

Alex Davis

Administrator principal


E: alex@gaisce.ie T: 01 670 7005

Josh Kennedy

Birou Administrator


E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Meniu principal

Prin continuarea utilizării site-ului, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor. Mai multe informaţii

Setările pentru cookie-uri de pe acest site sunt setate pentru a „permite cookies“ pentru a vă oferi cea mai bună experiență de navigare posibilă. Dacă continuați să utilizați acest site fără a modifica setările cookie-urilor sau faceți clic pe „Accept“ mai jos, atunci sunteți de acord cu acest lucru.

Închide