1 am blok tekstu. Kliknij przycisk Edytuj, aby zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing Elit. Ut Elit Elit, gdzie indziej niesklasyfikowane ullamcorper luctus Mattis, dapibus leo pulvinar.

Poznaj Zespół

Starszy Zespół Zarządzający

Yvonne McKenna

Naczelny Firmy

E: ymckenna@gaisce.ie

T: 01 670 7006

M: 085 142 4334

Avril Ryan

Operations Manager

E: avril@gaisce.ie

T: 01 670 7007

M: 087 253 3528

Zespół Operacji i Rozwoju

Marion Irwin-Gowran

Menadżer projektu

E: mirwin@gaisce.ie

T: 01 670 7002

M: 087 629 0788

Ger przyciął 1

Ger Brady

Development Officer

E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

M: 087 164 6661

Mary Yore

Development Officer

E: myore@gaisce.ie

M: 087 242 6293

Kate przycięła 1

Kate Kelly 

Development Officer

E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670

M: 087 094 1466

Niall Barrett

Development Officer

E: niall@gaisce.ie

T: 01 670 7003

M: 087 932 2314

Witryna ze zdjęciami Sanaz 3

Sanaz Hedayati

Menedżer projektu długości fali

E: sanaz@gaisce.ie

M: 087 100 2484

Paul Darby

Development Officer

E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

M: 087 619 4868

Stephen Peers

Development Officer

E: info@gaisce.ie

T: 01 617 1999 Stephen jest obecnie na urlopie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem głównym.

Zespół ds. Komunikacji

Holly Furlong

Specjalista ds. Wydarzeń i zaangażowania

E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

M: 087 120 7597

 

Zespół Administracyjny

GŁOWICE GAISCE MAX-3

Louise Place

Kierownik biura

E: louise@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín O'Hara

Kierownik biura

E: eohara@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín jest obecnie na urlopie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem głównym.

Maria Leavy

Administrator biura

E: mleavy@gaisce.ie

T: 01 482 6983

Valerie Ennis

administrator

E: valerie@gaisce.ie

T: 01 617 1999

Alex Davis

Starszy Administrator

E: alex@gaisce.ie

T: 01 670 7005

Menu główne