Poznaj Zespół

Starszy Zespół Zarządzający

Yvonne McKenna

Dyrektor generalny


E: ymckenna@gaisce.ie T: 01 670 7006

Avril Ryan

Operations Manager


E: avril@gaisce.ie T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Communications Manager


E: aoife@gaisce.ie T: 01 687 5282

Zespół Operacji i Rozwoju

Marion Irwin-Gowran

Menadżer projektu


T: 01 670 7002
Ger przyciął 1

Ger Brady

Development Officer


E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Mary Yore

Development Officer


M: 087 242 6293
Kate przycięła 1

Kate Kelly

Development Officer


E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Marc Tuffy

Urzędnik ds. Rozwoju wymiaru sprawiedliwości dla młodzieży


E: marc@gaisce.ie

T: 01 687 5259

Niall Barrett

Development Officer


E: niall@gaisce.ie T: 01 670 7003

Paul Darby

Development Officer


E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Stephen Peers

Development Officer


E: info@gaisce.ie T: 01 617 1999 Stephen jest obecnie na urlopie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem głównym.

Zespół ds. Komunikacji

Holly Furlong

Specjalista ds. Wydarzeń i zaangażowania


E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Specjalista ds. Marketingu i komunikacji


E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmet przyciął 1

Emmet McCabe

Dyrektor ds. Komunikacji


E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Zespół Administracyjny

Louise Place

Tymczasowy kierownik biura


T: 01 670 7000

Eibhlín O Hara

Kierownik biura


T: 01 670 7000
Eibhlín jest obecnie na urlopie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem głównym.

Maria Leavy

Administrator biura


T: 01 482 6983

Hannah Smoleńska

Administrator biura


T: 01 617 1999

Alex Davis

Starszy Administrator


E: alex@gaisce.ie T: 01 670 7005

Josh Kennedy

Administrator biura


E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Menu główne

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia cookie na tej stronie są ustawione na „pozwalają ciasteczka”, aby dać Ci najlepszy możliwy sposób przeglądania. Jeśli w dalszym ciągu korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub kliknięciu przycisku „Akceptuję” poniżej Następnie użytkownik wyraża zgodę na to.

blisko