1 am blok tekstu. Kliknij przycisk Edytuj, aby zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing Elit. Ut Elit Elit, gdzie indziej niesklasyfikowane ullamcorper luctus Mattis, dapibus leo pulvinar.

Poznaj Zespół

Starszy Zespół Zarządzający

Yvonne McKenna

Dyrektor generalny

E: ymckenna@gaisce.ie

T: 01 670 7006

Avril Ryan

Operations Manager

E: avril@gaisce.ie

T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Communications Manager

E: aoife@gaisce.ie

T: 01 687 5282

Zespół Operacji i Rozwoju

Marion Irwin-Gowran

Menadżer projektu

E: mirwin@gaisce.ie

T: 01 670 7002

Ger przyciął 1

Ger Brady

Development Officer

E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Mary Yore

Development Officer

E: myore@gaisce.ie

M: 087 242 6293

Kate przycięła 1

Kate Kelly

Development Officer

E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Niall Barrett

Development Officer

E: niall@gaisce.ie

T: 01 670 7003

Witryna ze zdjęciami Sanaz 3

Sanaz Hedayati

Menedżer projektu długości fali

E: sanaz@gaisce.ie

M: 087 100 2484

Paul Darby

Development Officer

E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Stephen Peers

Development Officer

E: info@gaisce.ie

T: 01 617 1999 Stephen jest obecnie na urlopie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem głównym.

Zespół ds. Komunikacji

Holly Furlong

Specjalista ds. Wydarzeń i zaangażowania

E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Specjalista ds. Marketingu i komunikacji

E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmet przyciął 1

Emmet McCabe

Dyrektor ds. Komunikacji

E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Zespół Administracyjny

GŁOWICE GAISCE MAX-3

Louise Place

Tymczasowy kierownik biura

E: info@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín O'Hara

Kierownik biura

E: eohara@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín jest obecnie na urlopie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem głównym.

Maria Leavy

Administrator biura

E: mleavy@gaisce.ie

T: 01 482 6983

Hannah Smoleńska

Hannah Smoleńska

Administrator biura

E: hannah@gaisce.ie

T: 01 617 1999

Alex Davis

Starszy Administrator

E: alex@gaisce.ie

T: 01 670 7005

Josh Kennedy

Josh Kennedy

Administrator biura

E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Menu główne

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia cookie na tej stronie są ustawione na „pozwalają ciasteczka”, aby dać Ci najlepszy możliwy sposób przeglądania. Jeśli w dalszym ciągu korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub kliknięciu przycisku „Akceptuję” poniżej Następnie użytkownik wyraża zgodę na to.

blisko