Welkom bij de Gaisce Gold-gemeenschap!

“De Gaisce Gold-gemeenschap strekt zich wijd en zijd uit, met duizenden van Goud Awardwinnaars nu gevestigd over de hele wereld. ”

Na het behalen van uw Gold Award, maakt u deel uit van een wereldwijde Gaisce Awardee Community.  

Gaisce – Het doel van de President's Award is het ontwikkelen van een levenslange relatie met onze ongelooflijke Awardees door mogelijkheden te bieden om huidige en potentiële Gaisce-deelnemers te ondersteunen, uw Gaisce Award-verhalen (en avonturen!) 

We willen de belangrijke band met u en honderden andere mensen behouden die een reeks unieke ervaringen van de Gaisce Award delen die hebben gevormd tot wie ze nu zijn - mensen die zich tot op de dag van vandaag inzetten voor hun gemeenschap, een actieve levensstijl leiden en zorg voor het welzijn van anderen – evenals de omgeving – om hen heen.  

Start

Toegankelijkheid: Scroll binnen het SurveyMonkey-formuliergebied of vul de onderstaande externe link in (aanbevolen).

Externe link: Gaisce Gold Awardees Survey

* Vertaling in ontwikkeling, antwoord indien gewenst in het Iers.

Meer delen?

Als je verder wilt gaan dan het onderzoek en je herinneringen en ervaring wilt delen met het werken aan je Gold Award, de persoonlijke ontwikkeling die je hebt opgedaan door deel te nemen aan Gaisce, je prijs te vieren tijdens de ceremonie en wat daaruit heeft geleid, stuur dan een e-mail naar community@gaisce.ie.

(Vermeld a.u.b. uw naam en het jaar waarin u uw prijs heeft behaald)

De Gouden Awardee Gemeenschap 

Gold Awardees, ongeacht wanneer ze hun Award hebben behaald, hebben de neiging om hun passie voort te zetten voor positief leiderschap door hun carrière, maar ook een verlangen hebben om mentor degenen die na hen komen - de volgende gemeenschap veranderaars, avonturiers, muzikanten, sport medewerkers en creatievelingen. 

Een levend archief bouwen voor Gaisce Award's 40th Verjaardag 

We vragen iedereen die een Gold Award heeft verdiend om vandaag contact op te nemen met Gaisce, zodat hun unieke verhaal kan worden vastgelegd als onderdeel van een speciale collectie en een levend archief van Gold Awardees van bijna 40 jaar President's Award. 

Ons doel is niet alleen om (GDPR-compliant!) contactgegevens en informatie van generaties Awardees te ontvangen, maar om de community uit te bouwen en waar mogelijk kansen te bieden voor netwerken, vrijwillige ondersteuning en om onze boodschap elk jaar vorm te geven aan de duizenden nieuwe deelnemers een Gaisce ondernemen. 

Elk verhaal van een Gold Awardee is uniek en belangrijk - waarom je de uitdagingen bent aangegaan en toegewijd, de uitdagingen die je voor jezelf hebt gesteld en hoe je wat je hebt geleerd verder hebt gebracht in je persoonlijke leven en carrière(s). 

Ons goud Gaisce Awardwinnaars  

Dit gedeelte wordt momenteel ingevuld en met uw hulp kunnen we meer jaren toevoegen die verder gaan dan onze toegankelijke gegevens.

ine Fealy,
Onze Lieve Vrouwe Middelbare School
Ciara Cunningham,
St Anne's Secondary School
Ian Coleman Horgan,
Killorglin Community College
Michael Macken,
Roscommon Integrated Development Company
Aislinn Kelly-Lyth,
Holy Child Secondary School – Killiney
Cillian Kavanagh,
Universiteit van Limerick
James Ladd,
Ballyhoura Macra na Feirme
Michelle McLaughlin,
St Anne's Secondary School
Alisha O'Donnell,
Vrijwilligerscentrum – Louth
Conor Butler,
KARE- Newbridge
James O'Shaughnessy,
Munster Technologische Universiteit
Nicki Bond,
Wesley College
Alison Egan,
Legend Lodgers Foroige Club
Conor Farrell,
University College Dublin
Jason Sherlock,
NUI Galway
Nicole Landy,
TU Dublin – Bolton Street
Amy Molloy,
Alexandra College
Conor Gannon,
St Patrick's College
Jen Gillen,
Barrowline Watersport Club
Norma O'Leary,
University College Cork
Andrew Gilcreest,
St Patrick's College
Emma Hurley,
Ballyhoura Macra na Feirme
Jozua zaal,
Koninklijke School Cavan
Odhran Whelehan,
NUI Galway
Aoife Nolan,
Mary Immaculate College SU
Erin Buick,
St. Louis Grammar School
Kathleen Coleman,
St Attracta's Brede School
Orla Masterson,
NUI Galway
Aksa Khalid,
Moslim Zusters van Éire
Erin Shimizu,
NUI Galway
Kim Lister Martin,
Mullingar Resource Center
Pamela Harding,
Borrisokane Community College
Arnaud Farel,
Gaisce - De President's Award
Evelyn Jacinta Vos,
Ballyhoura Macra na Feirme
Kirsty Moran,
NUI Galway
Sam Lynch,
University College Cork
Billy Hedigan,
Ballyhoura Macra na Feirme
Faye Murphy,
Dublin Institute of Technology
Laura Kenny,
Ballyhoura Macra na Feirme
Samuël Lynch,
Belvedere College
Brian O'Driscoll,
Ballyhoura Macra na Feirme
Grace Marie O'Sullivan White,
Ballyhoura Macra na Feirme
Leo Mikkel,
Wesley College
Sarah Ryan Purcell,
Scoil Mhuire – Cork City
Caoimhe Newell,
Muziek is belangrijk
Grainne Ni Dhuinnin,
Ballyhoura Macra na Feirme
Marie Kinane,
St Anne's Secondary School
Tommy Holohan,
University College Cork
Caroline O'Keeffe,
Ballyhoura Macra na Feirme
Hugh McDonagh,
St Jarlaths College
Mark O'Keeffe,
KARE- Newbridge
Tristram Alexander Ryan,
Trinity College Dublin
Charles McCarthy,
Ballyhoura Macra na Feirme
Hugh Ward,
Kinsale Brede School
Maria McDonnell,
Vrijwilligerscentrum Galway
Aideen Bergin, Cashel Community School Deirbhile Fitzgerald, Loreto Secondary School – Clonmel Katie O'Hara, St Catherine's College Orla Leahy, Scoil Mhuire Gan Smal – Blarney
Aine Glynn, Pobal Scoil Neasain Eilis McLaughlin, St Catherine's College Kevin Bushe, Bray Emmets GAA Club Peter Menzies, Trinity College Dublin
Áine McAteer, Loreto Community School – Milford Ella McGeary, St Catherine's College Lauren Victor, Killorglin Community College Rachel Casey, Loreto Secondary School – Bray
Aislinn McAleenan, St. Louis Grammar School Emer McAtamney, St. Louis Grammar School Lisa Kelly, Colaiste Bruid – Clondalkin Rachel Hastings, Convent of Mercy Secondary School
Aislinn Stewart, St. Louis Grammar School Emmet McClorey, EA Southern Holding Center Luke McMahon, Old Bawn Community School Rachel Murray, St Mary's Secondary School
Alanna Roche, Colaiste Bruid – Clondalkin Eva Mallon, St Catherine's College Maeve O'Hagan, St Catherine's College Rachel Rice, Loreto Secondary School – Bray
Anam Rizwan, University College Dublin Evan Dargan Hayes, St. Gerard's School Mark Hartery, Ardscoil na Mara Raissa Smyth, Tullow Community School
Aoife Curran, St Catherine's College Evanna Woodside, St. Louis Grammar School Mark Woulfe, Coláiste Eoin – Blackrock Richard Creighton, St. Jarlaths College
Aoife McAllister, St. Louis Grammar School Eve O'Neill, St Catherine's College Matthew Stewart, St. Louis Grammar School Rory McAllister, St. Louis Grammar School
Aonraoi Mullen, Portumna Community School Feargal McKey, St Catherine's College Meabh Cairns, St Catherine's College Ross O'Connor, nationaal leernetwerk
Ashling Nesbitt, Trinity College Dublin Fodla Hagan-Fontes, St Catherine's College Megan McShane, St Catherine's College Ruth Fenton, KARE – Newbridge
Beth French, St Catherine's College Hannah McCann, St Catherine's College Miriam Hastings, Youthreach – Pleasants Street Ruth Moore, University College Dublin
Bronagh McHugh, St. Louis Grammar School Hazel Murray, Scouting Ierland Miriam Keegan, Laois Vrijwilligerscentrum Samantha Gallagher, Loreto Community School – Milford
Caitlin Butler, St. Louis Grammar School Hugh Patrick Tunney, Clongowes Wood College Molly Brady, St. Louis Grammar School Sara Gartside, St. Louis Grammar School
Caitriona Boyd, St Peter's College Jack Bogue, St. Mary's Diocesane School Natasha Meyers, Killorglin Community College Seanán O'Brien, Scoil Mhuire Gan Smal – Blarney
Caitriona Doyle, Ballynahinch Open Award Center Jack Donnelly, St. Louis Grammar School Nathan Sheehan, St Joseph's Foundation Shauna Segondat, Coláiste Mhuire – Buttevant
Catherine Mohan, NUI Galway James McKeown, St. Louis Grammar School Nell Carr, University College Dublin Sinéad Reidy, Crescent College Comprehensive SJ
Christine Gibson, St Aidan's Community School Jane Byrne, St Mary's Holy Faith Niamh Haughian, St Catherine's College Siofra Collins O'Regan, University College Dublin
Ciara McDaid, NUI Galway Jason Nolan, Trinity College Dublin Niamh Toal, St Catherine's College Stephanie Traynor, St. Louis Grammar School
Ciara Shannon, St. Louis Grammar School Jordayna Magill, St. Louis Grammar School Niveta Ramakrish, Iers Rode Kruis – Muff Susan Higgins, CBS – Middleton
Ciaran Higgins, St Joseph's Foundation Kathy Seale, nationaal leernetwerk Odhran Devlin, St. Louis Grammar School  
Conor Stewart, St. Louis Grammar School Katie Mulholland, St Catherine's College Orla Fitzgerald, EA South Eastern Holding Center  

Aaron Campbell
Armagh Open Award Center
Cian Lynch
Killorglin Community College
Jaison Hellstrom
CBS The Green – Tralee
Niamh Doyle
Ballynahinch Open Award Center
Ailbhe Keenan
1e Omagh Explorer Scouts
Ciara O'Brien
Loreto Secondary School – Bray
Jamie Murray
Doras Trainingskurk – Cope
Niamh McPhillips
St. Louis middelbare school
Ailis Ward
Ierse meisjesgidsen
Ciaran Costelloe
Gaisce Alumni Network – B King
Jenny Earley
Trinity College Dublin
Oisín Butler
Pobail Scoil Neasain
Aine Cassidy
Newry Open Award Center
Conor Pursun
Pobail Scoil Neasain
Jessica McClean
Royal & Prior Comprehensive School
Oisin Gannon
Ballinrobe Family Resource Center
Aisling Rath
St Catherine's College
David Hurley
Scouting Ierland
John Joseph Devaney
St. Louis Community School, Kiltimagh
Paul Cunningham
St Colman's College
Alan O'Riordan
Doras Trainingskurk – Cope
Donal Brennan
Killorglin Community College
Joseph Bergin
Pobail Scoil Neasain
Rebecca Duffy
Carrick-on-Shannon Community School
Alice Slattery
Tess Trainingscentrum
Donal O'Shea
Doras Trainingskurk – Cope
Joseph Hegarty
Doras Trainingskurk – Cope
Richard Dunphy
CBS – Carrick
Amy Begley
Doras Trainingskurk – Cope
Edel Bradfield
Ballyhoura Macra Club
Julie Reddan
Borrisokane Community College
Roseanne Delaney
Mary Immaculate College Student's Union
Amy Kelly
Instituut voor Onderwijs - D2
Eilis Doyle
Ballynahinch Open Award Center
Katie Boyle
Newry Open Award Center
Sadhbh Keenan
1e Omagh Explorer Scouts
Amy Sexton
University College Cork
Eilis O Hare
St Catherine's College
Laura Philpott
Scoil Mhuire – Cork City
Saoirse Fitzgerald
Killorglin Community College
Andrew Cosgrove
Scouting Ierland
Eimear McMahon
St Oliver Plunkett Youth Club
Lorcan Tuohy – Donnelly
Borrisokane Community College
Sarah Hayes
Loreto Secondary School – Clonmel
Aoibheann McConville
St Oliver Plunkett Youth Club
Eimear Quinn
Dublin City University
Louise Bourke
Dominicaanse College/Sion Hill
Sarah McEvoy
Tullamore College
Aoife Buckley
Coláiste Treasa – Kanturk
Elaine Lucey
Colaiste na Toirbhirte
Maeve Upton
Jesus and Mary Secondary School – Sligo
Serena O'Dwyer
Cashel Community School
Benog Brady Bates
Doras Trainingskurk – Cope
Fionnuala Hoctor
Loreto Secondary School – Clonmel
Mairead Watters
St Oliver Plunkett Youth Club
Sinead Watters
St Oliver Plunkett Youth Club
Brian White
Tess Trainingscentrum
Gavin Moriarty
Killorglin Community College
Mark O'Sullivan
Trinity College Dublin
Timothy McGrath
Killorglin Community College
Caitlin Smyth
Newry Open Award Center
Grace Lynch
Killorglin Community College
Matthew Sexton
University College Dublin
Yvonne Keating
Loreto Secondary School – Clonmel
Carl Ahearn
Oogproject
Haemish Munro
Vrijwilligerscentrum van Kildare
Meadhbh Duncliffe
Scoil Mhuire – Cork City
Zoë Daly
Bandon Grammer School
Carol Martin
Dolphin Guide Company
Hazel Cooney
Gaisce Alumni Network – O Clare
Megan Hamill
St Catherine's College
Chloe Mc Guire
St. Louis Community School, Kiltimagh
Jack Doyle
Pobal Scoil Neasain
Molly Parmeter
Kilkenny College
Christy Benny
St Catherine's College
Jack Kavanagh
St. Kierans, Kilkenny
Niamh Brown
Newry Open Award Center

Aaron Daly DORAS Training en werkgelegenheid Ciara Hennebry Waterford Institute of Technology Jamie Wyse DORAS Training & Werkgelegenheid Maurice Attikossie DORAS Training & Werkgelegenheid
Abbie Moloney Scoil Mhuire – Strokestown Ciara McCarthy Tess Trainingscentrum Jason Moran Pobal Scoil Neasain Nathan Cafola Athlone Institute of Technology
Ailis Wakefield Killorglin Community College Clara Frances McDonald GAN – C Sweeney Jennifer Ruffini Villiers School Olivia Porter University College Dublin
Ann Marie O'Neill Vrijwilligerscentrum – Sligo Colin Bradley GAN – P Ó Lamhna Jenny Kavanagh St Joseph's College – Lucani Patryk Wilk KARE – Newbridge
Annie Carr Letterkenny Institute of Technology Courtney O'Mahony Crowley CBS – Midleton Karl Peyton EYE-project Peadar McCormack KARE – Newbridge
Aoibhinn Boyd St Peter's College – Meath David Farrelly Pobal Scoil Neasain Kate Pepper Pobal Scoil Neasain Rachel Manley Pobal Scoil Neasain
Aoife Burke GAN – H McGee David Irving St. Louis Community School Kerrie Ní Dhroma Coláiste Oiraill Sarah Nolan Maynooth University
Aoife Crowley St Joseph's College – Lucan Dylan Hempenstall Clonkeen College Kevin Finn CBS Secondary School – Mitchelstown Sarah O'Donnell Scoil Chriost Ri
Aoife Donohue Loreto Secondary School – Bray Dylan White DORAS Training & Werkgelegenheid Lauran O'Mahoney CBS – Midleton Scott Mulligan Wesley College
Brandon Cummins DORAS Training & Werkgelegenheid Eimear Hayes St Joseph's College – Lucan Liam Nolan 6e Tipperary Scouts Scott O'Hara DORAS Training en werkgelegenheid
Brian O'Mahony Scouting Ierland Eleanore Lainchbury Pobail Le Cheile Lily Mahon Holy Child Secondary School – Killiney Shane Lawless Coláiste Bhaile Chláir
Carol Ahearn EYE Project Ellen Forkan St. Louis Community School Lisa Moore Loreto Community School – Milford Shane McCarthy DORAS Training & Werkgelegenheid
Cathal Byrne EYE-project Emily Kearns Munster Technologische Universiteit Lucy Barrett Pobal Scoil Neasain Sinead Horgan Killorglin Community College
Cathal Seabrook Pobal Scoil Neasain Emma McKinley Coláiste Cholmcille – Donegal Lucy McGill Trinity College Dublin Sophie Hyland Killorglin Community College
Chloe McGuire St. Louis Community School Enda Francis – Devine Hamilton High School Maeve Owens DORAS Training & Werkgelegenheid Sorcha McElchar Letterkenny Institute of Technology
Christina Brennan Onze Lieve Vrouwe Middelbare School Frances Dalton KARE – Newbridge Mariah Couch DORAS Training & Werkgelegenheid Steven Shaw EYE-project
Christopher Yeates Pobal Scoil Neasain Gillian O'Moore St Mary's Secondary School – Dublin 13 Matthew McNulty Coláiste Chill Mhantáin  
Aaron Fallon,
Regionale jeugdhulpbron van Ballymun
Conor Crowley,
Stichting COPE
Karen Johnston,
Crosscare – Clondalkin
Olivia Sneyd,
Een Hanley
Aaron Murphy,
National College of Ireland
Darren Daly,
Scouting Ierland
Khadija Bouncer,
Stichting COPE
Pauline Frewen
Ballyhoura Macra na Feirma Club
Aisling Kelleher,
Villiersschool
Eimear Kavanagh,
Stichting COPE
Laura Beston,
Colaiste Pobail Acla
Robin McClean
Royal & Prior Comprehensive School
Aneesa Smit,
Loreto College – Foxrock
Eoin MacBradaigh,
Foroige – Balyna
Maria Incrocci,
St Laurence O'Toole Folk Group & Life Center
Sarah Louise Fallon
Cashel Community School
Ann Kelly,
Onze Lieve Vrouwe Middelbare School
Gary Costello,
IT Sligo
Maria Prendeville,
University College Cork
Shane O'Shaughnessy
Tess Trainingscentrum
Anna Wetteloos,
Trinity College Dublin
Hanna Johnston,
St Kilian's Brede School
Martina Hayes,
Munster Technologische Universiteit
Tanya Beth Rosaldo
St Mary's Holy Faith Secondary School
Aoibhinn Moyne,
Coláiste Ailigh
Jack Cowhig,
Midleton College
Naomi Caroll,
Orde van Malta – Killeen
Tara Rogers
Johannes de Doper Brede School
Carla Wickham,
St Mary's Secondary School – Dublin 13
Jeremy Murphy,
Stichting COPE
Natalie Maarten,
PACT-project
Thomas Brooks
Midleton College
Ciara Sneyd,
Een Hanley
Jessica O'Brien,
Stichting COPE
Niamh Teeling,
Trinity College Dublin
Tracy Prendergast
Stichting COPE
Ali Khan University College Cork Elizabeth Ryan Cashel Community School Joseph Keogh Tess Trainingscentrum Niamh Nic an Bhaird M Dublin
Ann Kingsbury DORAS Training & Werkgelegenheid Eoin O'Halloran 1e Bagenalstown Baden-Powell Scouts Kate Kelly University College Cork Orla O'Connor Gaelcholáiste Chiarraí
Blade Rose Tess Trainingscentrum Erin Moran 5th Kildare – Athy Scouts Laoise Sutton Maynooth University Rachel O'Connor Santa Sabina Dominican College
Chloe Sheehan S Dublin Fiona Colton Tess Trainingscentrum Liam Nielsen Scouting Ierland Richard Chawke Tess Trainingscentrum
Clinton Rose Tess Trainingscentrum Gareth Jones St Peter's College – Wexford Louise Whittle M Dublin Ruby Hardy-Brown DORAS Training & Werkgelegenheid
Clodagh Nic Ghiolla Rua St Mary's College – Naas Gavin O'Flynn DORAS Training & Werkgelegenheid Mary Theresa Glendon Loreto Secondary School – Clonmel Samantha Duggan KARE – Newbridge
Daniel Connolly DORAS Training en werkgelegenheid Graeme Kelly KARE – Newbridge Matthew Murphy DORAS Training en werkgelegenheid Stephanie Morris M Cavan
Daniel Quinn Gaisce – Prijs van de president Jessica Kidd 1e Bagenalstown Baden-Powell Scouts Michelle Butler Het onderwijsinstituut Steve O'Connor Tess Trainingscentrum
Danielle O'Sullivan Scouting Ierland Johanna Murray Cashel Community School Nathan Mannion St. Jarlath's College Thomas Bruton M Dublin
Deirdre Dunne C Carty Jonathan Moran Trinity College Dublin
ine Byrne
Mary Immaculate College Student's Union
Ciaran Wyse
Scoil Mhuire Community School
Jack Pearson
Letterkenny Institute of Technology
Liam Quigley
Cashel Community School
Brendan Dowling
Scoil Mhuire Community School
Conor Nolan
Portmarnock Unit – Scouting Ierland
James Healy
Stichting COPE
Margaret Tobin
CBS – Carrick
Caoilinn Bushell
Meán Scoil Mhuire – Longford Town
David McClean
Royal & Prior Comprehensive School
Jason Ryan
Stichting COPE
Róisín Dunne
C Carty
Charlotte Keane
Loreto Secondary School – Clonmel
Doireann Nic Dhonncha
St Mary's College – Naas
Joanne Kelly
Mary Immaculate College Student's Union
Suzanne O'Brien
TU Dublin
Ciara Hickey
Christ King Girls Secondary School
Emily O'Leary
TU Dublin
Kelvin Mulcahy
Stichting COPE
Una Barrett
Stichting COPE
Ciara Lynch
Christ King Girls Secondary School
Eoin Fitzgerald
Coláiste Eoin – Carlow
Aisling McDonald Christ King Girls Secondary School Ethan Preston St Muredach's College Mark Gilligan St Declan's College Philip Peters Bandon Grammar School
Aoife Hanrahan Loreto Secondary School – Clonmel Gordon Leonard St Kilian's Community School Michelle King Maynooth University Robert Kelly DORAS Training & Werkgelegenheid
Danny Smith REHAB-dagdiensten James Mahon REHAB-dagdiensten Muireann Joyce Hearne Loreto Secondary School – Clonmel Sarah Kelly Orde van Malta – Dublin 3
David McSweeney DORAS Training & Werkgelegenheid Jessica Holton-Yelverton DORAS Training & Werkgelegenheid Niamh Whelan Loreto Secondary School – Clonmel Shauna Higgins IT Sligo
Deirdre Allen DORAS Training & Werkgelegenheid John McGarvey Pobalscoil Chloich Cheann Fhaola Noel O'Brien National Learning Network – Laois Shauna O'Brien St Mary's College – Naas
Elaine Corrigan TU Dublin Kate Michelle Geraghty Sancta Maria College – Mayo Orlaith O'Connell Munster Technologische Universiteit Stephen Loftus St Muredach's College

Stel ons een vraag

E-mail onze evenementen- en gemeenschapsfunctionaris, Emily Wolfe, op community@gaisce.ie.