Susipažinkite su komanda

Vadovybė

Yvonne McKenna

Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas


E: ymckenna@gaisce.ie T: 01 670 7006

Avril Ryan

Operations Manager


E: avril@gaisce.ie T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Komunikacijos vadovė


E: aoife@gaisce.ie T: 01 687 5282

Operacijų ir plėtros komanda

Marionas Irwinas-Gowranas

Projektų vadovas


T: 01 670 7002
Ger nuskintos 1

Ger Brady

Plėtros pareigūnas


E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Marija Jorė

Plėtros pareigūnas


M: 087 242 6293
Kate apkarpė 1

Kate Kelly

Plėtros pareigūnas


E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Marcas Tuffy

Jaunimo teisingumo plėtros pareigūnas


E: marc@gaisce.ie

T: 01 687 5259

Niall Barrett

Plėtros pareigūnas


E: niall@gaisce.ie T: 01 670 7003

Paulius Darby

Plėtros pareigūnas


E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Steponas Peersas

Plėtros pareigūnas


E: info@gaisce.ie T: 01 617 1999 Steponas šiuo metu atostogauja. Jei turite klausimų, susisiekite su pagrindine įstaiga.

Ryšių komanda

Holly Furlong

Renginių ir užduoties vykdytojas


E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Rinkodaros ir komunikacijos pareigūnas


E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmetas apkarpytas 1

Emmetas McCabe'as

Komunikacijos vadovas


E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Administracijos komanda

Luizės vieta

Laikinasis biuro vadovas


T: 01 670 7000

Eibhlín O Hara

Įstaigos vadovas


T: 01 670 7000
Eibhlín šiuo metu atostogauja. Jei turite klausimų, susisiekite su pagrindine įstaiga.

Maria Leavy

Biuro administratorė


T: 01 482 6983

Hannah Smolenska

Biuro administratorė



T: 01 617 1999

Aleksas Davisas

Vyresnysis administratorius


E: alex@gaisce.ie T: 01 670 7005

Joshas Kennedy

Biuro administratorė


E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Pagrindinis meniu

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

arti