Esu teksto bloką. Spauskite redaguoti mygtuką, norėdami pakeisti šį tekstą. Lorem Ipsum nėra nei sėdėti amet, consectetur adipiscing Elit. Ut Elit tellus, LUCTUS, niekur kitur nepriskirtų ullamcorper Mattis, pulvinar dapibus leo.

Susipažinkite su komanda

Vadovybė

Yvonne McKenna

Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas

E: ymckenna@gaisce.ie

T: 01 670 7006

Avril Ryan

Operations Manager

E: avril@gaisce.ie

T: 01 670 7007

Operacijų ir plėtros komanda

Marionas Irwinas-Gowranas

Projektų vadovas

E: mirwin@gaisce.ie

T: 01 670 7002

Ger nuskintos 1

Ger Brady

Plėtros pareigūnas

E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Marija Jorė

Plėtros pareigūnas

E: myore@gaisce.ie

M: 087 242 6293

Kate apkarpė 1

Kate Kelly

Plėtros pareigūnas

E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Niall Barrett

Plėtros pareigūnas

E: niall@gaisce.ie

T: 01 670 7003

„Sanaz“ paveikslėlių svetainė 3

Sanazas Hedayati

Bangos ilgio projekto vadovas

E: sanaz@gaisce.ie

M: 087 100 2484

Paulius Darby

Plėtros pareigūnas

E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Steponas Peersas

Plėtros pareigūnas

E: info@gaisce.ie

T: 01 617 1999 Steponas šiuo metu atostogauja. Jei turite klausimų, susisiekite su pagrindine įstaiga.

Ryšių komanda

Holly Furlong

Renginių ir užduoties vykdytojas

E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Rinkodaros ir komunikacijos pareigūnas

E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmetas apkarpytas 1

Emmetas McCabe'as

Komunikacijos vadovas

E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Administravimo komanda

GAISCE GALVOS MAX-3

Luizės vieta

Įstaigos vadovas

E: louise@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín O'Hara

Įstaigos vadovas

E: eohara@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín šiuo metu atostogauja. Jei turite klausimų, susisiekite su pagrindine įstaiga.

Maria Leavy

Biuro administratorė

E: mleavy@gaisce.ie

T: 01 482 6983

Hannah Smolenska

Hannah Smolenska

Biuro administratorė

E: hannah@gaisce.ie

T: 01 617 1999

Aleksas Davisas

Vyresnysis administratorius

E: alex@gaisce.ie

T: 01 670 7005

Joshas Kennedy

Joshas Kennedy

Biuro administratorė

E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Pagrindinis meniu

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

arti