Sveiki atvykę į Gaisce Gold bendruomenę!

„Gaisce Gold bendruomenė tęsiasi toli ir plačiai, su tūkstančiai Auksas Apdovanojimai dabar įsikūręs visame pasaulyje. “

Gavęs auksinį apdovanojimą, esate pasaulinės Gaisce Awardee bendruomenės narys.  

„Gaisce“ – „Prezidento apdovanojimo“ tikslas yra užmegzti visą gyvenimą trunkančius santykius su mūsų neįtikėtinais apdovanotaisiais, suteikiant galimybę palaikyti esamus ir potencialius „Gaisce“ dalyvius, dalintis savo „Gaisce“ apdovanojimo istorijomis (ir nuotykiais!) ir sujungiant jus daugelį metų ir kartų. 

Norime išlaikyti svarbų ryšį su jumis ir dar šimtais žmonių, kurie dalijasi unikalia patirtimi iš Gaisce apdovanojimo, kuri suformavo tai, kas jie yra šiandien – žmonėmis, kurie iki šiol yra įsipareigoję savo bendruomenėms, gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir rūpintis kitų gerove, taip pat juos supančia aplinka.  

Pradėkite

Prieinamumas: Slinkite SurveyMonkey formos srityje arba užpildykite naudodami toliau pateiktą išorinę nuorodą (rekomenduojama).

Išorinė nuoroda: Gaisce Gold Awardees Survey

* Vertimas kuriamas, jei pageidaujate, atsakykite į airių kalbą.

Norite pasidalinti daugiau?

Jei norite neapsiriboti apklausa ir pasidalyti savo prisiminimais bei patirtimi siekdami auksinio apdovanojimo, asmeninio tobulėjimo, įgyto dalyvaujant Gaisce, švenčiant apdovanojimą ceremonijoje ir tai, kas lėmė iš ten – atsiųskite el. Community@gaisce.ie.

(Prašome įrašyti savo vardą, pavardę ir metus, kai gavote apdovanojimą)

Auksinis apdovanojimas bendruomenė 

Aukso apdovanojimo laureatai, nepaisant to, kada gavo apdovanojimą, linkę tęsti savo aistrą teigiamas lyderystę per savo karjerą, Bet taip pat turėti norą mentorius ateinantys po jų – kita bendruomenė pokyčių kūrėjai, nuotykių ieškotojai, muzikantai, sportas žmonės ir kūryba. 

Kuriame gyvą archyvą lenkia Gaisce Award 40th Jubiliejus 

Prašome visų, pelniusių Auksinį apdovanojimą, šiandien susisiekti su Gaisce, kad jų unikali istorija galėtų būti įrašyta kaip specialios kolekcijos ir gyvojo archyvo dalis, kurioje yra beveik 40 Prezidento apdovanojimo metų. 

Mūsų tikslas yra ne tik gauti (suderinamas su GDPR!) kontaktinius duomenis ir informaciją iš kartų apdovanotųjų kartų, bet ir kurti bendruomenę ir, kur įmanoma, sudaryti galimybes užmegzti ryšius, teikti savanorišką paramą ir kiekvienais metais formuoti savo žinią tūkstančiams naujų dalyvių. imantis Gaisce. 

Kiekviena aukso apdovanojimo laureato istorija yra unikali ir svarbi – kodėl jūs ėmėtės ir atsidavėte iššūkiams, kokius iššūkius išsikėlėte sau ir kaip tai, ko išmokote, perkėlėte į asmeninį gyvenimą ir karjerą (-as). 

Mūsų auksas Gaisce Apdovanojimai  

Ši skiltis šiuo metu pildoma ir su jūsų pagalba galėsime pridėti daugiau metų, kurie yra už mūsų prieinamų duomenų ribų.

Áine Fealy,
Dievo Motinos vidurinė mokykla
Ciara Cunningham,
Onos vidurinėje mokykloje
Ianas Colemanas Horganas,
Killorglin bendruomenės koledžas
Michaelas Mackenas,
„Roscommon Integrated Development Company“.
Aislinn Kelly-Lyth,
Šventojo vaiko vidurinė mokykla – Killiney
Cillian Kavanagh,
Limeriko universitetas
Jamesas Ladas,
Ballyhoura Macra na Feirme
Michelle McLaughlin,
Onos vidurinėje mokykloje
Alisha O'Donnell,
Savanorių centras – Louth
Konoras Butleris,
KARE- Niubridžas
Jamesas O'Shaughnessy,
Miunsterio technologijos universitetas
Nicki Bond,
Wesley koledžas
Alison Egan,
Legend Lodgers Foróige klubas
Conoras Farrellas,
Dublino universiteto koledžas
Džeisonas Šerlokas,
NUI Golvėjus
Nicole Landy,
TU Dublinas – Bolton gatvė
Amy Molloy,
Aleksandros koledžas
Konoras Ganonas,
Patriko koledžas
Jen Gillen,
Barrowline vandens sporto klubas
Norma O'Leary,
Korko universiteto koledžas
Andrew Gilcreestas,
Patriko koledžas
Emma Hurley,
Ballyhoura Macra na Feirme
Joshua Hall,
Karališkoji mokykla Cavan
Odhranas Whelehanas,
NUI Golvėjus
Aoife Nolan,
Mary Immaculate College SU
Erin Buick,
Sent Luiso gimnazija
Kathleen Coleman,
St Attracta bendruomenės mokykla
Orla Masterson,
NUI Golvėjus
Aksa Chalidas,
Musulmonės seserys iš Éire
Erin Shimizu,
NUI Golvėjus
Kimas Listeris Martinas,
Mullingaro išteklių centras
Pamela Harding,
Borisokane bendruomenės koledžas
Arnaud Farel,
Gaisce - prezidento apdovanojimas
Evelyn Jacinta Fox,
Ballyhoura Macra na Feirme
Kirsty Moran,
NUI Golvėjus
Samas Lynchas,
Korko universiteto koledžas
Billy Hedigan,
Ballyhoura Macra na Feirme
Faye Murphy,
Dublino technologijos institutas
Laura Kenny,
Ballyhoura Macra na Feirme
Samuelis Lynchas,
Belvederio koledžas
Brianas O'Driscollas,
Ballyhoura Macra na Feirme
Grace Marie O'Sullivan White,
Ballyhoura Macra na Feirme
Leo Micklemas,
Wesley koledžas
Sarah Ryan-Purcell,
Scoil Mhuire – Korko miestas
Caoimhe Newell,
Muzikos klausimai
Grainne Ní Dhuinnin,
Ballyhoura Macra na Feirme
Marie Kinane,
Onos vidurinėje mokykloje
Tommy Holohanas,
Korko universiteto koledžas
Caroline O'Keeffe,
Ballyhoura Macra na Feirme
Hugh McDonagh,
St Jarlaths koledžas
Markas O'Keeffe'as,
KARE- Niubridžas
Tristramas Aleksandras Ryanas,
Dublino Trejybės koledžas
Charlesas McCarthy,
Ballyhoura Macra na Feirme
Hugh Wardas,
Kinsale bendruomenės mokykla
Mary McDonnell,
Golvėjaus savanorių centras
Aideen Bergin, Cashel bendruomenės mokykla Deirbhile Fitzgerald, Loreto vidurinė mokykla – Clonmel Katie O'Hara, Šv. Kotrynos koledžas Orla Leahy, Scoil Mhuire Gan Smal – Blarney
Aine Glynn, Pobal Scoil Neasain Eilis McLaughlin, Šv. Kotrynos koledžas Kevinas Bushe'as, Bray Emmets GAA klubas Peteris Menziesas iš Dublino Trejybės koledžo
Áine McAteer, Loreto bendruomenės mokykla – Milfordas Ella McGeary, Šv. Kotrynos koledžas Lauren Victor, Killorglin bendruomenės koledžas Rachel Casey, Loreto vidurinė mokykla – Bray
Aislinn McAleenan, Sent Luiso gimnazija Emer McAtamney, St Louis Grammar School Lisa Kelly, Colaiste Bride – Clondalkin Rachel Hastings, Gailestingumo vidurinės mokyklos vienuolynas
Aislinn Stewart, St Louis Grammar School Emmet McClorey, EA Southern Holding Center Luke'as McMahonas, Old Bawn Community School Rachel Murray, Šv. Marijos vidurinė mokykla
Alanna Roche, Colaiste Bride – Clondalkin Eva Mallon, Šv. Kotrynos koledžas Maeve O'Hagan, Šv. Kotrynos koledžas Rachel Rice, Loreto vidurinė mokykla – Bray
Anam Rizwan, Dublino universiteto koledžas Evanas Darganas Hayesas, Šv. Žerardo mokykla Markas Hartery, Ardscoil ir Mara Raissa Smyth, Tullow bendruomenės mokykla
Aoife Curran, Šv. Kotrynos koledžas Evanna Woodside, Sent Luiso gimnazija Mark Woulfe, Coláiste Eoin – Blackrock Richard Creighton, St Jarlaths koledžas
Aoife McAllister, St Louis Grammar School Eve O'Neill, Šv. Kotrynos koledžas Matthew Stewart, St Louis Grammar School Rory McAllister, Sent Luiso gimnazija
Aonraoi Mullen, Portumnos bendruomenės mokykla Feargal McKey, St Catherine koledžas Meabh Cairns, Šv. Kotrynos koledžas Ross O'Connor, Nacionalinis mokymosi tinklas
Ashlingas Nesbittas, Dublino Trejybės koledžas Fodla Hagan-Fontes, Šv. Kotrynos koledžas Megan McShane, Šv. Kotrynos koledžas Ruth Fenton, KARE – Niubridžas
Beth French, Šv. Kotrynos koledžas Hannah McCann, Šv. Kotrynos koledžas Miriam Hastings, Youthreach – Pleasants Street Ruth Moore, Dublino universiteto koledžas
Bronagh McHugh, St Louis Grammar School Hazel Murray, skautiška Airija Miriam Keegan, Laoiso savanorių centras Samantha Gallagher, Loreto bendruomenės mokykla – Milfordas
Caitlin Butler, St Louis Grammar School Hugh Patrickas Tunney, Clongowes Wood koledžas Molly Brady, Sent Luiso gimnazija Sara Gartside, Sent Luiso gimnazija
Caitriona Boyd, Šv. Petro koledžas Jack Bogue, Šv. Marijos vyskupijos mokykla Natasha Meyers, Killorglin bendruomenės koledžas Seanán O'Brien, Scoil Mhuire Gan Smal – Blarney
Caitriona Doyle, Ballynahinch atvirasis apdovanojimų centras Jack Donnelly, St Louis Grammar School Nathanas Sheehanas, Šv. Juozapo fondas Shauna Segondat, Coláiste Mhuire – Buttevant
Catherine Mohan, NUI Golvėjus Jamesas McKeownas, Sent Luiso gimnazija Nell Carr iš Dublino universiteto koledžo Sinéad Reidy, Crescent College Comprehensive SJ
Christine Gibson, St Aidan bendruomenės mokykla Jane Byrne, Šv. Marijos šventasis tikėjimas Niamh Haughian, Šv. Kotrynos koledžas Síofra Collins O'Regan, Dublino universiteto koledžas
Ciara McDaid, NUI Golvėjus Jasonas Nolanas, Dublino Trejybės koledžas Niamh Toal, Šv. Kotrynos koledžas Stephanie Traynor, Sent Luiso gimnazija
Ciara Shannon, St Louis Grammar School Jordayna Magill, Sent Luiso gimnazija Niveta Ramakrish, Airijos Raudonasis kryžius – Muff Susan Higgins, CBS – Middleton
Ciaranas Higginsas, Šv. Juozapo fondas Kathy Seale, Nacionalinis mokymosi tinklas Odhranas Devlinas, Sent Luiso gimnazija  
Conoras Stewartas, Sent Luiso gimnazija Katie Mulholland, Šv. Kotrynos koledžas Orla Fitzgerald, EA Pietryčių holdingo centras  

Aaronas Campbellas
„Armagh Open“ apdovanojimų centras
Cian Lynch
Killorglin bendruomenės koledžas
Jaisonas Hellstromas
CBS The Green – Tralee
Niamh Doyle
Ballynahinch atviras apdovanojimų centras
Ailbhe Keenan
1-asis Omagh tyrinėtojas
Ciara O'Brien
Loreto vidurinė mokykla – Bray
Jamie Murray
Doras Training Cork – Cope
Niamhas McPhillipsas
Luiso vidurinė mokykla
Ailis Ward
Airijos merginų gidės
Ciaran Costelloe
Gaisce Alumni Network – B King
Jenny Earley
Dublino Trejybės koledžas
Oisinas Butleris
Pobail Scoil Neasain
Aine Cassidy
Newry Open apdovanojimų centras
Konoras Pursunas
Pobail Scoil Neasain
Jessica McClean
Karališkoji ir ankstesnė bendrojo lavinimo mokykla
Oisinas Ganonas
Ballinrobe šeimos išteklių centras
Aisling Rath
Šv. Kotrynos kolegija
Davidas Hurley
Skautų Airija
Johnas Josephas Devaney
Sent Luiso bendruomenės mokykla, Kiltimagas
Paulas Cunninghamas
St Colman koledžas
Alanas O'Riordanas
Doras Training Cork – Cope
Donalas Brennanas
Killorglin bendruomenės koledžas
Juozapas Berginas
Pobail Scoil Neasain
Rebeka Duffy
Carrick-on-Shannon bendruomenės mokykla
Alisa Slatteri
Tess mokymo centras
Donalas O'Shea
Doras Training Cork – Cope
Josephas Hegarty
Doras Training Cork – Cope
Richardas Dunphy
CBS – Carrickas
Amy Begley
Doras Training Cork – Cope
Edelis Bradfieldas
Ballyhoura Macra klubas
Julie Reddan
Borisokane bendruomenės koledžas
Roseanne Delaney
Mary Immaculate koledžo studentų sąjunga
Amy Kelly
Edukologijos institutas – D2
Eilis Doyle'as
Ballynahinch atviras apdovanojimų centras
Katie Boyle
Newry Open apdovanojimų centras
Sadhbh Keenan
1-asis Omagh tyrinėtojas
Amy Sexton
Korko universiteto koledžas
Eilis O Kiškis
Šv. Kotrynos kolegija
Laura Philpott
Scoil Mhuire – Korko miestas
Saoirse'as Fitzgeraldas
Killorglin bendruomenės koledžas
Andrew Cosgrove'as
Skautų Airija
Eimearas McMahonas
St Oliverio Plunketto jaunimo klubas
Lorcan Tuohy – Donnelly
Borisokane bendruomenės koledžas
Sarah Hayes
Loreto vidurinė mokykla – Clonmel
Aoibheann McConville
St Oliverio Plunketto jaunimo klubas
Eimear Quinn
Dublino miesto universitetas
Louise Bourke
Dominikonų koledžas/Sion Hill
Sara McEvoy
Tullamore koledžas
Aoife Buckley
Coláiste Treasa – Kanturkas
Elaine Lucey
Colaiste na Toirbhirte
Maeve'as Uptonas
Jėzaus ir Marijos vidurinė mokykla – Sligo
Serena O'Dwyer
Cashel bendruomenės mokykla
Benogas Brady Batesas
Doras Training Cork – Cope
Fionnuala Hoctor
Loreto vidurinė mokykla – Clonmel
Maireadas Wattersas
St Oliverio Plunketto jaunimo klubas
Sinead Watters
St Oliverio Plunketto jaunimo klubas
Brian White
Tess mokymo centras
Gavinas Moriarty
Killorglin bendruomenės koledžas
Markas O'Sullivanas
Dublino Trejybės koledžas
Timothy McGrathas
Killorglin bendruomenės koledžas
Caitlin Smyth
Newry Open apdovanojimų centras
Grace Lynch
Killorglin bendruomenės koledžas
Matthew Sexton
Dublino universiteto koledžas
Yvonne Keating
Loreto vidurinė mokykla – Clonmel
Carlas Ahearnas
Akių projektas
Haemishas Munro
Kildare savanorių centras
Meadhbh Duncliffe
Scoil Mhuire – Korko miestas
Zoe Daly
Bandon Grammer mokykla
Karolis Martinas
Delfinų gidų kompanija
Hazel Cooney
Gaisce Alumni Network – O Clare
Megan Hamill
Šv. Kotrynos kolegija
Chloe Mc Guire
Sent Luiso bendruomenės mokykla, Kiltimagas
Džekas Doyle
Pobal Scoil Neasain
Molly Parmeter
Kilkenny koledžas
Christy Benny
Šv. Kotrynos kolegija
Džekas Kavanagh
Sent Kierans, Kilkenny
Niamhas Brownas
Newry Open apdovanojimų centras

Aaronas Daly DORAS mokymas ir užimtumas Ciara Hennebry Waterford technologijos institutas Jamie Wyse DORAS mokymas ir užimtumas Maurice'as Attikossie DORAS mokymas ir užimtumas
Abbie Moloney Scoil Mhuire – Strokestown Ciara McCarthy Tess mokymo centras Jasonas Moranas Pobalas Scoilas Neasainas Nathan Cafolla Athlone technologijos institutas
Ailis Wakefield Killorglin bendruomenės koledžas Clara Frances McDonald GAN – C Sweeney Jennifer Ruffini Villiers mokykla Olivia Porter universiteto koledžas Dubline
Ann Marie O'Neill savanorių centras – Sligo Colinas Bradley GAN – P Ó Lamhna Jenny Kavanagh Šv. Juozapo koledžas – Lukanas Patryk Wilk KARE – Niubridžas
Annie Carr Letterkenny technologijos institutas Courtney O'Mahony Crowley CBS – Midletonas Karlo Peytono EYE projektas Peadar McCormack KARE – Niubridžas
Aoibhinn Boyd St Peter's College – Meath David Farrelly Pobal Scoil Neasain Kate Pepper Pobal Scoil Neasain Rachel Manley Pobal Scoil Neasain
Aoife'as Burke'as GAN – H McGee David Irving Sent Luiso bendruomenės mokykla Kerrie Ní Dhroma Coláiste Oiraill Sarah Nolan Maynooth universitetas
Aoife Crowley Šv. Juozapo koledžas – Lukanas Dylano Hempenstall Clonkeen koledžas Kevino Finno CBS vidurinė mokykla – Mitchelstown Sarah O'Donnell Scoil Chriost Ri
Aoife Donohue Loreto vidurinė mokykla – Bray Dylan White DORAS mokymas ir užimtumas Lauran O'Mahoney CBS – Midletonas Scott Mulligan Wesley koledžas
Brandon Cummins DORAS mokymas ir įdarbinimas Eimearo Hayeso Šv. Juozapo koledžas – Lukanas Liamas Nolanas 6-asis Tipperary skautai Scott O'Hara DORAS mokymas ir užimtumas
Brianas O'Mahony'is skautauja Airijoje Eleanore Lainchbury Pobail Le Cheile Lily Mahon Šventojo vaiko vidurinė mokykla – Killiney Shane'as Lawlessas Coláiste Bhaile Chláir
Carol Ahearn EYE projektas Ellen Forkan Sent Luiso bendruomenės mokykla Lisa Moore Loreto bendruomenės mokykla – Milfordas Shane'o McCarthy DORAS mokymas ir užimtumas
Cathal Byrne EYE projektas Emily Kearns Miunsterio technologijos universitetas Lucy Barrett Pobal Scoil Neasain Sinead Horgan Killorglin bendruomenės koledžas
Cathal Seabrook Pobal Scoil Neasain Emma McKinley Coláiste Cholmcille – Donegalas Lucy McGill Trejybės koledžas Dubline Sophie Hyland Killorglin bendruomenės koledžas
Chloe McGuire Sent Luiso bendruomenės mokykla Enda Francis – Devine'o Hamiltono vidurinė mokykla Maeve Owens DORAS mokymai ir įdarbinimas Sorcha McElchar Letterkenny technologijos institutas
Christinos Brennan Dievo Motinos vidurinėje mokykloje Frances Dalton KARE – Niubridžas Mariah Couch DORAS mokymas ir įdarbinimas Steven Shaw EYE projektas
Christopher Yeates Pobal Scoil Neasain Gillian O'Moore St Mary vidurinė mokykla – Dublino 13 Matthew McNulty Coláiste Chill Mhantáin  
Aaronas Fallonas,
Ballymun regioninis jaunimo šaltinis
Conoras Crowley,
COPE fondas
Karen Johnston,
Crosscare – Clondalkin
Olivia Sneyd,
Hanlis
Aaronas Murphy,
Airijos nacionalinis koledžas
Darrenas Daly,
Skautų Airija
Khadija Bouncir,
COPE fondas
Pauline Freven
Ballyhoura Macra na Feirma klubas
Aisling Kelleher,
Villiers mokykla
Eimear Kavanagh,
COPE fondas
Laura Beston,
Colaiste Pobail Acla
Robinas McCleanas
Karališkoji ir ankstesnė bendrojo lavinimo mokykla
Aneesa Smith,
Loreto koledžas – Foxrock
Eoin MacBradaigh,
Foroige – Balyna
Maria Incrocci,
St Laurence O'Toole folkloro grupė ir gyvenimo centras
Sarah-Louise Fallon
Cashel bendruomenės mokykla
Ann Kelly,
Dievo Motinos vidurinė mokykla
Gary Costello,
IT „Sligo“
Maria Prendeville,
Korko universiteto koledžas
Shane'as O'Shaughnessy
Tess mokymo centras
Anna Lawless,
Dublino Trejybės koledžas
Hannah Johnston,
Šv. Kiliano bendruomenės mokykla
Martina Hayes,
Miunsterio technologijos universitetas
Tanya Beth Rosaldo
Marijos Šventojo tikėjimo vidurinė mokykla
Aoibhinn Moyne,
Coláiste Ailigh
Džekas Cowhigas,
Midletono koledžas
Naomi Carroll,
Maltos ordinas – Killeen
Tara Rogers
Jono Krikštytojo bendruomenės mokykla
Carla Wickham,
Šv. Marijos vidurinė mokykla – Dublino 13
Jeremy Murphy,
COPE fondas
Natalie Martin,
PACT projektas
Tomas Brooksas
Midletono koledžas
Ciara Sneyd,
Hanlis
Jessica O'Brien,
COPE fondas
Niamh Teeling,
Dublino Trejybės koledžas
Tracy Prendergast
COPE fondas
Korko Ali Khano universiteto koledžas Elizabeth Ryan Cashel bendruomenės mokykla Joseph Keogh Tess mokymo centras Niamh Nic ir Bhaird M Dublin
Ann Kingsbury DORAS mokymas ir įdarbinimas Eoin O'Halloran 1-asis Bagenalstown Baden-Powell skautai Kate Kelly universiteto koledžas Korke Orla O'Connor Gaelcholáiste Chiarraí
Blade Rose Tess mokymo centras Erin Moran 5th Kildare – Athy skautai Laoise Sutton Maynooth universitetas Rachel O'Connor Santa Sabina Dominikos koledžas
Chloe Sheehan S Dublinas Fiona Colton Tess mokymo centras Liamas Nielsenas – Airijos skautai Richard Chawke Tess mokymo centras
Clinton Rose Tess mokymo centras Garetho Joneso Šv. Petro koledžas – Veksfordas Louise Whittle M Dublinas Ruby Hardy-Brown DORAS mokymai ir įdarbinimas
Clodagh Nic Ghiolla Rua St Mary koledžas – Naas Gavin O'Flynn DORAS mokymas ir užimtumas Mary Theresa Glendon Loreto vidurinė mokykla – Clonmel Samantha Duggan KARE – Niubridžas
Daniel Connolly DORAS mokymas ir užimtumas Graeme Kelly KARE – Niubridžas Matthew Murphy DORAS mokymas ir užimtumas Stephanie Morris M Cavan
Daniel Quinn Gaisce – Prezidento apdovanojimas Jessica Kidd 1-oji Bagenalstown Baden-Powell skautai Michelle Butler Švietimo institutas Steve'o O'Connor Tess mokymo centras
Danielle O'Sullivan skautų Airijoje Johanna Murray Cashel bendruomenės mokykla Nathan Mannion St Jarlath koledžas Thomas Bruton M Dublinas
Deirdre Dunne C Carty Jonathano Morano Trejybės koledžas Dubline
Aine Byrne
Mary Immaculate koledžo studentų sąjunga
Ciaran Wyse
Scoil Mhuire bendruomenės mokykla
Džekas Pearsonas
Letterkenny technologijos institutas
Liamas Quigley
Cashel bendruomenės mokykla
Brendanas Dowlingas
Scoil Mhuire bendruomenės mokykla
Konoras Nolanas
Portmarnoko vienetas – skautų Airija
Jamesas Healy
COPE fondas
Margaret Tobin
CBS – Carrickas
Caoilainn Bushell
Meán Scoil Mhuire – Longfordo miestas
Davidas McCleanas
Karališkoji ir ankstesnė bendrojo lavinimo mokykla
Jasonas Ryanas
COPE fondas
Róisín Dunne
C Carty
Charlotte Keane
Loreto vidurinė mokykla – Clonmel
Doireann Nic Dhonncha
Šv. Marijos koledžas – Naas
Joanne Kelly
Mary Immaculate koledžo studentų sąjunga
Suzanne O'Brien
TU Dublinas
Ciara Hickey
Kristaus Karaliaus mergaičių vidurinė mokykla
Emily O'Leary
TU Dublinas
Kelvinas Mulcahy
COPE fondas
Una Barrett
COPE fondas
Ciara Lynch
Kristaus Karaliaus mergaičių vidurinė mokykla
Eoinas Fitzgeraldas
Coláiste Eoin – Carlow
Aisling McDonald Christ King mergaičių vidurinė mokykla Ethan Preston St Muredach koledžas Marko Gilligano Sent Deklano koledžas Philipo Peterso Bandono gimnazija
Aoife Hanrahan Loreto vidurinė mokykla – Clonmel Gordono Leonardo St Kiliano bendruomenės mokykla Michelle King Maynooth universitetas Robert Kelly DORAS mokymas ir užimtumas
Danny Smith REHAB dienos paslaugos James Mahon REHAB dienos paslaugos Muireann Joyce Hearne Loreto vidurinė mokykla – Clonmel Sarah Kelly Maltos ordinas – Dublinas 3
David McSweeney DORAS mokymas ir užimtumas Jessica Holton-Yelverton DORAS mokymas ir įdarbinimas Niamh Whelan Loreto vidurinė mokykla – Clonmel Shauna Higgins IT Sligo
Deirdre Allen DORAS mokymas ir užimtumas John McGarvey Pobalscoil Chloich Cheann Fhaola Noelio O'Brieno nacionalinis mokymosi tinklas – Laoisas Shauna O'Brien St Mary koledžas – Naas
Elaine Corrigan TU Dublinas Kate Michelle Geraghty Sancta Maria koledžas – Mayo Orlaith O'Connell Munster technologijos universitetas Stepono Loftuso Šv. Muredacho koledžas

Užduokite mums klausimą

Siųskite el. laišką mūsų renginių ir bendruomenės pareigūnei Emily Wolfe Community@gaisce.ie.