Freastal ar an bhFoireann

Foireann Bainistíochta Sinsearach

Yvonne McKenna

Príomh-Oifigeach Feidhmiúcháin


E: ymckenna@gaisce.ie T: 01 670 7006

Avril Ryan

Bainisteoir Oibríochtaí


E: avril@gaisce.ie T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Bainisteoir Cumarsáide


E: aoife@gaisce.ie T: 01 687 5282

An Fhoireann Oibríochtaí agus Forbartha

Marion Irwin-Gowran

Bainisteoir Tionscadail


T: 01 670 7002
Thug cropped 1

Ger Brady

Oifigeach Forbartha


E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Mary Yore

Oifigeach Forbartha


M: 087 242 6293
Rinne Kate croitheadh ​​ar 1

Kate Kelly

Oifigeach Forbartha


E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Marc Tuffy

Oifigeach Forbartha um Cheartas i leith an Aosa Óig


E: marc@gaisce.ie

T: 01 687 5259

Niall Barrett

Oifigeach Forbartha


E: niall@gaisce.ie T: 01 670 7003

Paul Darby

Oifigeach Forbartha


E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Stephen Peers

Oifigeach Forbartha


E: info@gaisce.ie T: 01 617 1999 Tá Stephen ar saoire faoi láthair. Déan teagmháil leis an bpríomhoifig le do thoil le haon cheisteanna.

An Fhoireann Chumarsáide

Holly Furlong

Oifigeach Imeachtaí & Rannpháirtíochta


E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Oifigeach Margaíochta & Cumarsáide


E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmet cropped 1

Emmet McCabe

Feidhmeannacht na Cumarsáide


E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

An Fhoireann Riaracháin

Louise Place

Bainisteoir Oifige Eatramhach


T: 01 670 7000

Eibhlín O Hara

Bainisteoir Oifige


T: 01 670 7000
Tá Eibhlín ar saoire faoi láthair. Déan teagmháil leis an bpríomhoifig le do thoil le haon cheisteanna.

Maria Leavy

Riarthóir Oifige


T: 01 482 6983

Hannah Smolenska

Riarthóir Oifige



T: 01 617 1999

Alex Davis

Riarthóir Sinsearach


E: alex@gaisce.ie T: 01 670 7005

Josh Kennedy

Riarthóir Oifige


E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Príomhroghchlár

Trí leanúint den úsáid a bhaint as an suíomh, aontaíonn tú le fianáin a úsáid. tuilleadh eolais a fháil

Socraítear na socruithe fianán ar an láithreán gréasáin seo chun "fianáin a cheadú" chun an taithí brabhsála is fearr is féidir a thabhairt duit. Má leanann tú ar aghaidh leis an suíomh gréasáin seo a úsáid gan socruithe do chuid fianán a athrú nó cliceáil "Gabhadh" thíos ansin tá tú ag toiliú leis seo.

Dún