Tá mé bloc téacs. Cliceáil eagar cnaipe a athrú téacs. Lorem Ipsum dolor suí amet, post a comment. Ut elit líonra gan sreang luctus, gae MATTIS soláthróir, Leo fhearsaid dapibus.

Freastal ar an bhFoireann

Foireann Bainistíochta Sinsearach

Yvonne McKenna

Príomh-Oifigeach Feidhmiúcháin

E: ymckenna@gaisce.ie

T: 01 670 7006

Avril Ryan

Bainisteoir Oibríochtaí

E: avril@gaisce.ie

T: 01 670 7007

Aoife Sweeney

Bainisteoir Cumarsáide

E: aoife@gaisce.ie

T: 01 687 5282

An Fhoireann Oibríochtaí agus Forbartha

Marion Irwin-Gowran

Bainisteoir Tionscadail

E: mirwin@gaisce.ie

T: 01 670 7002

Thug cropped 1

Ger Brady

Oifigeach Forbartha

E: ger@gaisce.ie

T: 01 670 7004

Mary Yore

Oifigeach Forbartha

E: myore@gaisce.ie

M: 087 242 6293

Rinne Kate croitheadh ​​ar 1

Kate Kelly

Oifigeach Forbartha

E: kkelly@gaisce.ie

T: 01 670 7024

Niall Barrett

Oifigeach Forbartha

E: niall@gaisce.ie

T: 01 670 7003

Láithreán gréasáin pictiúr Sanaz 3

Sanaz Hedayati

Bainisteoir Tionscadail Wavelength

E: sanaz@gaisce.ie

M: 087 100 2484

Paul Darby

Oifigeach Forbartha

E: paul@gaisce.ie

T: 01 687 5281

Stephen Peers

Oifigeach Forbartha

E: info@gaisce.ie

T: 01 617 1999 Tá Stephen ar saoire faoi láthair. Déan teagmháil leis an bpríomhoifig le do thoil le haon cheisteanna.

Foireann Chumarsáide

Holly Furlong

Oifigeach Imeachtaí & Rannpháirtíochta

E: holly@gaisce.ie

T: 01 670 7001

Kate Morgan

Oifigeach Margaíochta & Cumarsáide

E: kate@gaisce.ie

T: 01 670 7009

Emmet cropped 1

Emmet McCabe

Feidhmeannacht na Cumarsáide

E: emmet@gaisce.ie

T: 01 670 7008

Foireann Riaracháin

GAISCE HEADS MAX-3

Louise Place

Bainisteoir Oifige Eatramhach

E: info@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Eibhlín O'Hara

Bainisteoir Oifige

E: eohara@gaisce.ie

T: 01 670 7000

Tá Eibhlín ar saoire faoi láthair. Déan teagmháil leis an bpríomhoifig le do thoil le haon cheisteanna.

Maria Leavy

Riarthóir Oifige

E: mleavy@gaisce.ie

T: 01 482 6983

Hannah Smolenska

Hannah Smolenska

Riarthóir Oifige

E: hannah@gaisce.ie

T: 01 617 1999

Alex Davis

Riarthóir Sinsearach

E: alex@gaisce.ie

T: 01 670 7005

Josh Kennedy

Josh Kennedy

Riarthóir Oifige

E: josh@gaisce.ie

T: 01 482 6982

Príomhroghchlár

Trí leanúint den úsáid a bhaint as an suíomh, aontaíonn tú le fianáin a úsáid. tuilleadh eolais a fháil

Socraítear na socruithe fianán ar an láithreán gréasáin seo chun "fianáin a cheadú" chun an taithí brabhsála is fearr is féidir a thabhairt duit. Má leanann tú ar aghaidh leis an suíomh gréasáin seo a úsáid gan socruithe do chuid fianán a athrú nó cliceáil "Gabhadh" thíos ansin tá tú ag toiliú leis seo.

Dún